Холмківська сільська рада оголошує про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті детального плану території та стратегічній екологічній оцінці проекту документа державного планування

Повідомлення Холмківської сільської ради

ПОВНА НАЗВА ДОКУМЕНТА ДЕРЖАВНОГО ПЛАНУВАННЯ Звіт про стратегічну екологічну оцінку до детального плану території «Детальний план території земельної ділянки, в селі Холмок, по вулиці Свободи, на території Холмківської сільради, Ужгородського району”.

Мета розроблення детального плану – визначення планувальної організації та розвитку проектованої території, функціонального призначення земельних ділянок по вулиці Свободи, уточнення положень генерального плану села Холмок..

Проект розроблено на підставі рішення Холмківської сільської ради, від 14.03.2018р. Замовник містобудівної документації — Виконавчий комітет Холмківської сільської

ради

Виконавець проекту детального плану — ГАП Зазулич С.І.

Виконавець звіту про стратегічну екологічну оцінку — ФОП Некращук Т.В.

ОРГАН, ЩО ПРИЙМАТИМЕ РІШЕННЯ ПРО ЗАТВЕРДЖЕННЯ ДОКУМЕНТА

ДЕРЖАВНОГО ПЛАНУВАННЯ

Холмківська сільська рада

ПЕРЕДБАЧУВАНА ПРОЦЕДУРА ГРОМАДСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ

Дата початку та строки здійснення процедури: громадське обговорення звіту про стратегічну екологічну оцінку розпочато з дня їх оприлюднення – 14 червня 2019 року на офіційному веб-сайті Холмківської сільської ради:http://holmok.in.ua та триватиме до 15 липня 2019 р.

СПОСОБИ УЧАСТІ ГРОМАДСЬКОСТІ

Громадськість в межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі зауваження та пропозиції до звіту із стратегічної екологічної оцінки . Усі зауваження і пропозиції до звіту про стратегічну екологічну оцінку, одержані протягом встановленого строку, підлягають обов’язковому розгляду замовником. За результатами розгляду замовник враховує одержані зауваження або вмотивовано їх відхиляє.

ДАТА, ЧАС І МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ ЗАПЛАНОВАНИХ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ

12 липня 2019 року о десятій годині у адмінприміщенні сільської ради за адресою 89422. Закарпатська обл., Ужгородський р-н, с.Холмок, вул. Свободи, 50 відбудуться громадські слухання з презентацією проекту.

Ознайомитися з проектом Детального плану та звітом про стратегічну екологічну оцінку можна в Холмківській сільській раді за адресою: 89422, Закарпатська обл.,

Ужгородський р-н, с.Холмок, вул.Свободи,50 тел. 0312 723-386

ОРГАН, ДО ЯКОГО ПОДАЮТЬСЯ ЗАУВАЖЕННЯ І ПРОПОЗИЦІЇ, ЙОГО ПОШТОВА ТА ЕЛЕКТРОННА АДРЕСИ ТА СТРОКИ ПОДАННЯ ЗАУВАЖЕНЬ І ПРОПОЗИЦІЙ

Зауваження і пропозиції до Звіту із стратегічної екологічної оцінки, проекту Детального плану території подаються до: виконавчого комітету Холмківської сільської ради за адресою 89422, Закарпатська обл., Ужгородський р-н, с.Холмок, вул.Свободи,50.

Відповідальна особа: заступник голови сільської ради Лазорик Ольга Миколаївна тел.0312 723-386 e-mail: xolmoksilrada@meta.ua.

Строк подання зауважень і пропозицій становить 30 днів, тобто до 15 липня 2019 р. Пропозиції та зауваження, подані після встановленого строку, не розглядаються. НЕОБХІДНІСТЬ ПРОВЕДЕННЯ ТРАНСКОРДОННИХ КОНСУЛЬТАЦІЙ щодо проекту документа державного планування відсутня.

детальний план Холмок звіт СЕО план1 план2 план3

Коментарі закриті.